Skin Beauty - mišinys odos puoselėjimui 150g - 30 porcijų

 • Kraunamos nuotraukos

  Skin Beauty - mišinys odos puoselėjimui 150g - 30 porcijų

  Kaina 1999
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
 • Supermaisto mišinys "Skin Beauty" tai švarios augalinės sudėties milteliai, kuriuos tiks gerti su vandeniu, augaliniu pienu, jogurtu, košėmis, bei gaminti sveikuoliškus kokteilius. Šiose uogų ir žolelių supermaisto milteliuose yra galingų grožio uogų, kurios palaiko jūsų odos sveikatą. Pagrindinę sudėtį sudaro juodieji serbentai ir acerola, kurios yra puikūs Vitamino C ir antioksidantų šaltinis. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno susidarymą, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai. Uogų rūgštelę sumažina esanti papaja, lukuma ir baobabas, kurie savyje taip pat turi antioksidantų ir skaidulų, o skaidulos teigiamai veikia mūsų žarnyno mikrobiotą, ko pasėkoje gali pagerinti odos būklę. Kaip ir minėjome mišinyje yra ir žolelių, kaip špinatai ir spirulina (melsvadumblis), kurie yra puikūs geležies šaltiniai. Sukurtas natūropatinės mitybos specialistės ir kiekviena sudedamoji dalis yra kruopščiai ir atsakingai atrinkta, kad kartu veiktų harmoningai sustiprindama viena kitos poveikį.

  Be GMO, be herbicidų ar pesticidų, be dirbtinių dažiklių, skonių, konservantų, saldiklių, be glitimo ir laktozės.

  Sudedamosios dalys: juodųjų serbentų milteliai, baobabo milteliai, lukumos milteliai, acerolos milteliai, špinatų milteliai, papajos milteliai, spirulinos milteliai.

  Grynasis kiekis: 150 g | 30 porcijų

  Naudojimas: 1 arbatinį šaukštelį (5g) sumaišyti su 250ml vandens, avižų, migdolų ar kokosų pienu. Taip pat puikiai tinka naudoti su košėmis, jogurtu ar kokteiliu. Pastaba: Vengti karšto vandens.

  Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.