Energy Boost - mišinys energijai ir produktyvumui 150g - 30 porcijų

 • Kraunamos nuotraukos

  Energy Boost - mišinys energijai ir produktyvumui 150g - 30 porcijų

  Kaina 1999
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
 • Supermaisto mišinys "Energy Boost" tai švarios augalinės sudėties milteliai, kuriuos tiks gerti su vandeniu, augaliniu pienu, jogurtu, košėmis, bei gaminti sveikuoliškus kokteilius, siekiant papildyti savo mitybos racioną energijos ir produktyvumo suteikiančiomis maistinėmis medžiagomis, kurių taip trūksa sportuojant, besimokant, dirbant protinį darbą ar tiesiog jaučiant alkį ar nuovargį. Sukurtas natūropatinės mitybos specialistės ir kiekviena sudedamoji dalis yra kruopščiai ir atsakingai atrinkta, kad kartu veiktų harmoningai sustiprindama viena kitos poveikį.

  Sudėtyje esantys bananai yra magnio šaltinis ir suteikia mišiniui šiek tiek saldumo. Natūraliu kofeinu teigiamai veikiančiu mūsų smegenų darbą pasižymi esanti kakava. Lukuma, karobas ir baobabas yra puikūs skaidulų šaltiniai. Imbieras ir ašvaganda yra naudingi smegenų veiklai. Acerola papildo suteikia mišiniui rūgštelės ir vienas geriausių Vitamino C šaltinių, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo. O sudėtyje esantis kordicepsas naudingas gyvenant aktyvų gyvenimą ir tikima, kad gali pagerinti fizinį pajėgumą ir energiją. 

  Be GMO, be herbicidų ar pesticidų, be dirbtinių dažiklių, skonių, konservantų, saldiklių, be glitimo ir laktozės.

  Sudedamosios dalys: bananų milteliai, baobabo milteliai, kordicepso milteliai,kakavos milteliai, karobo milteliai, acerolos milteliai, imbiero milteliai, lukumos milteliai, ašvagandos milteliai. 

  Grynasis kiekis: 150 g | 30 porcijų 

  Naudojimas: 1 arbatinį šaukštelį (5g) sumaišyti su 250ml vandens, avižų, migdolų ar kokosų pienu. Taip pat puikiai tinka naudoti su košėmis, jogurtu ar kokteiliu. Pastaba: Vengti karšto vandens.

  Laikymo sąlygos: laikyti sandariai uždarius tamsioje, sausoje ir vėsioje vietoje.