Juodasis Karštas šokoladas su Lion‘s Mane grybais 150 g

 • Kraunamos nuotraukos

  Juodasis Karštas šokoladas su Lion‘s Mane grybais 150 g

  Kaina 1199
  Likutis: 0 vnt.
 • Juodasis karštas šokoladas su Lion‘s Mane grybais, cinamonu ir vanile. Sodrus gėrimas, pasižymintis subtiliu skoniu ir subalansuotu prieskonių duetu, kurį sudaro cinamonas ir vanilė. Juodasis karštas šokoladas maloniai sušildys ir pakvies atrasti naujus skonius, kuriuos itin praturtina gericijus (Lion's Mane).

  Užpylus karštu pienu ar grietinėle, namuose pasklis malonus ir jaukumo suteikiantis kvapas. Šį gėrimą taip pat galima gardinti grietinėle, įvairiais vaisiais ir uogomis. Na o dar didesniems gurmanams rekomenduojame išbandyti dar pikantiškesnį skonį, kurį išgausite pagardinę karštą šokoladą kajeno pipirais.

  Gėrimas, kuris leidžia pasimėgauti saldžia akimirka, yra nusitaikęs į produktyvumą, dėmesio koncentraciją ir smegenų veiklumą. Visa tai užtikrina lion‘s mane grybas (gericijus / „liūto karčiai“), 

  Svarbu: neužpilkite gėrimo verdančiu vandeniu ar pienu, kad nežūtų veikliosios medžiagos. Vanduo turi būti toks, kad nedegintų burnos.

  Sudėtis: kakavos pupos*, cukrus, kakavos sviestas, lion‘s mane grybai (hericium erinaceus*) (6,3 %), cinamonas (1,48 %), ne GMO sojų lecitinas, vanilės ekstraktas (0,24 %). Kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 64 %.
  *iš ekologinių ūkių.

  Laikyti sausioje ir vėsioje vietoje (18 °C).