Rinkinys dovana SPORTUOJANTIEMS

 • Kraunamos nuotraukos

  Rinkinys dovana SPORTUOJANTIEMS

  Kaina 2789
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  •  
 • Šis skanių, išskirtinių prekių rinkinys sukomplektuotas specialiai sportuojantiems. Rinkinį sudaro:

  Augaliniai baltymai kokteiliams - 444 g (12 porcijų). Pakuotėje rasite matavimo šaukštelį. Vieną šaukštelį maišykite su 350-400 ml mėgstamo augalinio pieno, įprasto pieno ar sulčių. Puikus užkandis prieš ar po treniruotės. Taip pat miltelius galima įmaišyti į kepinius kartu su naudojamais miltais. Puikiai tiks visiems, norintiems į racioną įtraukti daugiau baltymų. Miltelių rūšys ir platesni aprašymai:

  Cacao power (su kakava) https://www.maistonamukas.lt/augaliniu-baltymu-milteliai-su-kakava 
  Green protein power (su kanapių baltymais ir spirulina) https://www.maistonamukas.lt/augaliniu-baltymu-milteliai-su-spirulina
  Sweet berry protein (su liofilizuotomis uogomis) https://www.maistonamukas.lt/augaliniu-baltymu-milteliai-su-uogomis

  Žemės riešutų kremas - traškus arba kreminės konsistencijos 500 g. Sotus, gausus baltymų ir naudingų riebalų rūgščių. Tiks košėms, varškei, blynams, vafliams ar tiesiog saldumynams pakeisti. Legendinis sumuštinis - skrebutis, riešutų sviestas ir džemas.

  Džemas 167 ml - didelis uogų pasirinkimas, kiekvieno skoniui. Košėms, varškei, blynams paskaninti. Legendinis sumuštinis - skrebutis, riešutų sviestas ir džemas. 

  Sukurkite unikalią dovaną pagal savo norus. Tereikia išsirinkti norimą augalinių baltymų, džemo ir žemės riešutų kremo skonius - ir prekės jau keliauja pas jus.