Augalinių baltymų milteliai su kakava

 • Kraunamos nuotraukos

  Augalinių baltymų milteliai su kakava

  Kaina 2199
  Likutis: 0 vnt.
 • Naudodami įvairius augalinius pienus bei įprastą pieną su šiais milteliais pagaminsite maistingą baltyminį, švelnaus kakavos skonio kokteilį. Taip pat galite miltelius išplakti su sultimis. Tinka tiek sportuojantiems, tiek norintiems papildyti savo mitybą augalinės kilmės baltymais. Įdėdami šių miltelių į kepinius (pyragus, vaflius, blynus, keksiukus) papildysite suvartojamų baltymų kiekį. Galima įmaišyti miltelių į jogurtą, pasukas, glotnučius. Augalinių kakavinių miltelių receptūra sukurta bendradarbiaujant su mokslu.

  Be jokių sintetinių priedų, be GMO, be dirbtinių saldiklių ir skonio stipriklių, be gliuteno, be sojos produktų, tinka veganams ir vegetarams.

  Baltyminį kokteilį sudaro aukštos kokybės tik augaliniai baltymai ir pažangiausiu metodu džiovintų vaisių ir uogų frakcijos. Tai specialia šalčio technologija (liofilizacija) išdžiovinti vaisiai, nepakeičia skonio, spalvos ir kvapo. Džiovinant nenaudojami jokie konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai, vaisiuose 100 proc. išlieka visi vitaminai ir biologiškai reikalingos žmogaus organizmui medžiagos.

  Pakuotėje rasite 444 g – 12 porcijų miltelių (gaminant 350-400 ml gėrimo) ir dozavimo šaukštelį.

   

  Sudemosios dalys: žirnių baltymų koncentratas (37,8%), ryžių baltymų koncentratas (32,4%) liofilizuotų bananų milteliai, liofilizuotų kriaušių milteliai, kakavos milteliai, vanilė, stevijos lapų ekstraktas.